Середня школа 1967-2003

В 1967 році було збудовано третє приміщення школи і в 1969 році вона випустила свій перший 10 клас і з того часу її називають середньою школою.

В 1971 році Лобаня О.І. переводять працювати головою сільської ради і директором школи стає Крамаренко Іван Федорович. Він швидко завоював повагу учнів, батьків, вчителів. Вимогливий і водночас чуйний, принциповий і людяний, він був авторитетом для всіх. Він підтримував молодих вчителів, давав настанови досвідченим.

З 1982 року директором став Канциба І.П. Він доклав чимало зусиль для забезпечення школи новими меблями, для ремонту та оформлення школи.   

З 1986 року директором був Васильченко В.В., який багато уваги приділяв військово-патріотичному вихованню, при ньому було завершено будівництво четвертого приміщення школи, в якому спочатку планувалось розмістити шкільні майстерні та бібліотеку, а потім там розмістили шкільну ідальню.

З 1990 року директором працював Задорожній М.І. Він багато уваги приділяв організації навчального процесу, підготовці учнів до навчання у вищих навчальних закладах, з його ініціативи в 1990-93 роках за кошти сільської ради та колгоспу ім. Б. Хмельницького було придбано три персональних комп’ютера.

З 1998 року директором стала Дорошенко Л.М. Вона була добрим організатором педагогічного колективу, багато уваги приділяла виховній роботі з учнями.   

З 2001 року директором школи працює Зубченко А.В. При ньому було завершено газифікацію школи,

Немає коментарів:

Дописати коментар